MEKANİK İŞLEM TESİSİ

Tasarım aşamasında, ekstrüzyon sonrası minimum meknaik işleme ihtiyaç duyulan bir profil üretmek mümkündür. Bununla birlikte, farklı imalatlarda ekstrüzyon sonrası bazı ileri işleme formlarına ihtiyaç duyulmaktadır. Aluminyumun madde özelliği bu tür işleme metodunun uygulanması için uygundur.

Teknolojinin takibinde sürekli olarak gelişen ve yenilenen şirketimizde, deneyimli ve teknik konularda kendini günün koşullarına göre en üst düzeyde geliştirmiş ekibimizle, işleme, yönlendirme, delme, kılavuz çekme, iplik frezeleme, çentik açma ve testere kesme gibi tüm işlemler müşterilerimizin isteklerine göre yüksek hassasiyetle ve kaliteyle hizmet verilmektedir.

Üretim hattımızda 5 eksen CNC işleme merkezi, 3 eksen CNC işleme merkezi, dik işlem CNC merkezi, otomatik testere, çift kafa açılı kesim testere,  tek kafa 90 derecelik hassas kesim testere, eksantrik presler ve  panç makinaları bulunmaktadır.

Ayrıca firmamızda ısı barıyer hattı olup, ısı yalıtımlı profillerin müşterinin isteği doğrultusunda montaj işlemi gerçekleştirilmektedir.